Queries about newly introduced features

Entertainment Mode چیست؟ با فعال کردن آن چه اتفاقی رخ می دهد؟
Entertainment Mode یک ویژگی های جدید در Quick Heal Total Security / Quick Heal Internet Security / Quick Heal AntiVirus 2010 (11.00) می باشد. درصورت فعال شدن، یک حالت بی صدا در تمام ماژول های Quick Heal Total Security / Quick Heal Internet Security / Quick Heal AntiVirus پیکربندی می شود، به طوری که زمانی که شما در حال بازی و یا تماشای یک فیلم هستید، هیچ اعلانی (شناسایی ویروس و یا بروز رسانی ویروس) به شما ارسال نمی شود.
Browsing Protection چیست؟
Quick Heal Total Security / Quick Heal Internet Security / Quick Heal AntiVirus 2010 (11.00) دارای ویژگی جدید "Browsing Protection" می باشند که از ورود به سایت هایی که حاوی محتویات مخرب هستند جلوگیری می کند. این ویژگی تضمین می کند که کاربران یک مرور امن را تجربه کنند.
Autorun Protection چیست؟
حفاظت اتوران یک ویژگی جدید در Quick Heal Total Security / Quick Heal Internet Security / Quick Heal AntiVirus 2010 (11.00) می باشد. این ویِژگی با مسدود کردن ویژگی آتوران، از کامپیوترتان در برابر بدافزارهای اتوران محافظت می کند. همچنین از اطلاعات های فلش های USB با واکسیناسیون آنها در برابر آلودگی های مخرب اتوران محافظت می کند.
چرا فعال کردن Self Protection ضروری است؟
زمانی که ویژگی Self Protection فعال شود، کوییک هیل تضمین می کند که فایل ها، پوشه ها، پیکربندی ها و مدخل های رجیستری توسط ویروس ها و یا بدافزارها تغییر نمی کند یا ویرایش نمی شود، و یا توسط برنامه های کاربردی دیگر دستکاری نمی گردد.
من Quick Heal Internet Security / Quick Heal Total Security نصب کردم و من یک برنامه مدیریت ایمیل تحت ویندوز دارم. پلاگین آنتی اسپم در برنامه مدیریت ایمیلم نصب نشده است.
ویژگی پلاگین آنتی اسپم فقط با کلاینت های ایمیل Eudora و MS Outlook کار می کند.
من یک آدرس ایمیل دارم که توسط ماژول آنتی اسپم کوییک هیل، مشکوک شناسایی می شود. اما عنوان ایمیل دریافت شده از آدرس ایمیل مشکوک هنوز به عنوان SPAM(هرزنامه) نشان دار نشده است.
You have marked a suspect email ID into Black List using the AntiSpam plug-ins. But to get the word '[SPAM]' in the subject line for the future mails from this ID, you need to check Enable Black List in Option -> Protection -> AntiSpam. This will ensure that all future mails from senders added in Black List, will have the tag '[SPAM]' in the subject line of the mail.
من نمی توانم فایل ها را از کامپیوتر به فلش USB کپی کنم. اما می توانم فایل ها را از فلش مشابه به کامپیوتر انتقال دهم. چه طور ممکنه؟
این نشان می دهد که ویژگی های Data Protection توتال سکیوریتی کوییک هیل فعال می باشد. شما می توانید با برداشتن تیک Enable Data Protection در قسمت -> Protection -> Data Protection این ویژگی را غیرفعال کنید.
من Password Protection را برای تنظیمات Quick Heal Total Security / Quick Heal Internet Security / Quick Heal AntiVirus 2010 (11.00) فعال کردم. اما اکنون رمز خود را فراموش کرده ام و قادر به دسترسی به تنظیمات با استفاده از Options نیستم.
لطفا با پشتیبانی فنی کوییک هیل در [email protected]تماس بگیرید. برای دیدن جزئیات پشتیبانی فنی کوییک هیلاینجا را کلیک کنید.
چه تفاوتی بین Autorun Protection و Data Protection است؟
Autorun Protection اجرای اتوران روی کامپیوتر و یا روی فلش ها را مسدود می کند. همچنین از اجرای بدافزارهای اتوران روی سیستم تان جلوگیری می کند. Data Protection دسترسی نوشتنی به درایوهای فلش، و یا دسترسی کامل به آن ها را بلاک می کند. این کار مانع از سرقت اطلاعات از سیستم تان می شود و همچنین از ورود بدافزارها به سیستم تان از طریق درایوهای فلش جلوگیری می کند.
تفاوت Secure Delete از normal Windows delete چیست؟?
حذف معمولی از ویندوز، یک کپی از فایل در Recycle Bin نگهداری می کند. اگر شما یک فایل را Shift+Delete کنید، آن فایل از سیستم حذف خواهد شد. اما آن فایل را می توان با استفاده از یک نرم افزار بازیابی، بازیابی کرد. ویژگی Secure Delete در Quick Heal Total Security به طور دائمی فایل را از هارد دیسک پاک می کند و بازیابی فایل با استفاده از نرم افزار بازیابی را غیر ممکن می سازد.
من می خواهم لیست پسوند فایل که توسط ویژگی Duplicate File Finder پشتیبانی می شود را بدانم. چگونه می توانم بیابم؟
برای دانستن لیست پسوند های فایل که توسط ویژگی Duplicate File Finder پشتیبانی می شود، بر روی Tools -> Duplicate File Finder -> Options کلیک کنید. لیست در فریم اول در دسترس خواهد بود لطفا طبقه بندی های تکراری انتخاب کنید.
ویژگی Defragmenter چه کاری انجام می دهد؟
ویژگی Defragmenter در Quick Heal Total Security فایل های حیاتی، مانند page-files و registry hives را برای بهبود کارایی سیستم یکپارچه می سازد. یکپارچه سازی تعدادی از قطعات را کاهش می دهد، و برای بهبود عملکرد سیستم تمام قطعات را به یک قطعه پیوسته تبدیل می کند.
پاکسازی خودکار را با استفاده PCTuner توتال سکیوریتی کوییک هیل انجام دادم و به نظر می رسد در عملکرد سیستم تغییراتی به وجود آمده است. آیا امکان بازگرداندن آیتم هایی که توسط پاکسازی خودکار حذف شده اند وجود دارد؟
ابزار PCTuner توتال سکیوریتی کوییک هیل شامل یک ویژگی به نام Restore in the Other Menu می باشد. از آنجا که از ویژگی های پاکسازی خودکار ترکیبی از پاکسازی دیسک، Registry Cleanup و Traces Cleanup می باشد، شما می توانید تمامی آیتم های حذف شده توسط Disk Cleanup و Registry Cleanup را بازیابی کنید، اما نمی توانید آیتم های حذف شده توسط Traces Cleanup را بازیابی کنید.
آیا ممکن است آیتم های حذف شده توسط Traces Cleanup را بازیابی کرد؟
آیتم های حذف شده توسط Traces Cleanup را نمی توان بازیابی کرد. همه موارد حذف شده توسط Traces Cleanup تضمین می کند که حریم خصوصی کاربر را نقض نمی شود. از این رو، گزینه بازیابی برای Traces Cleanup ارائه نشده است.

Share your feedback or suggestions for this website at [email protected]