left-body-tile
logo

جستجو | صفحه اصلی | تماس با ما | فروشگاه | نسخه آزمایشی      

 
right-body-tile
left-body-tile
support-off down-off update-off partner-off about-off
right-body-tile
left-body-tile
right-body-tile
 
Products
 

كاربران خانگي

 
كاربران خانگي
شركتهاي كوچك- متوسط
سازماني
ISP ويژه 
 موتور آنتي ويروس براي شركتهاي ديگر
   
  جوايز و تاييديه‌ها
        
   
  يادداشت‌هاي كاربران
   
 

  See more....   
   
   
 

 

ora-bulletQuick Heal Mobile Security for Android

 

 

 
List Price:
Discount:
Your Price:
buynow
   

 

Download Trial:

Available in Android Market
 
 

از امروز با موبايل سكيوريتي اندرويد كوييك‌هيل از امنيت كامل موبايل خود لذت ببريد!

امنیت اطلاعات ارزشمند تلفن های اندروید شما با موبايل سكيوريتي اندرويد كوييك‌هيل فوق العاده آسان است.

موبايل سكيوريتي اندرويد كوييك‌هيل يك امنيت كامل و درخشان براي گوشي تلفن اندرويد شما مي‌باشد. این نرم‌افزار دستگاه شما و محتویات آن را با استفاده از ویژگی های ضد سرقت (Anti-Theft) و به روزرسانی آسان در برابر ويروس محافظت می‌كند. این نرم‌افزار از دستگاه های تلفن همراه شما در برابر ویروس های ثبت شده حفاظت مي‌كند و امنيتي كامل را براي دارندگان اين وسايل در برابر تهدیدات شناخته شده و ناشناخته ،براي دیدن سایت‌هاي امن فراهم می کند .ویژگی های ضد سرقت (Anti-Theft) به قفل کردن دستگاه، از بین بردن اطلاعات محرمانه و پيدا كردن دستگاه تلفن خود در صورت گم یا دزدیده شدن ، کمک می کند.

این نرم‌افزار یک برنامه بسیار ساده و کاربرپسند با ویژگی های شگفت انگیز مانند بلوک كردن تماس ، بلوک كردن SMS، ویژگی‌هاي ضد سرقت (Anti-Theft) و حفاظت از ویروس می باشد.

hori-tile
 

Mobile Phone Requirements: 
Supported Versions of Android:

 Android 2.1, 2.2, 2.3 and 3.0

Supported Resolutions of Android:

Small screen - 240x320

Normal screen - 320x480

Large screen - 480x800

Extra-large screen - 600x1024 (Newly added for tablet)

 

امنيت تلفن همراه ، زمانيکه گم شده یا دزدیده شده


ویژگی ضد سرقت (Anti-Theft) تضمین مي‌كند که تمام اطلاعات حساس بر روی دستگاه تلفن خود از دسترسی های غیر مجاز براي زمانی که گم یا دزدیده شده است، محافظت می شود .اگر گوشي موبايل شما مفقود يا به سرقت رود، پس از ارسال يك پيامك به موبايل، آن را قفل مي‌نمايد و بدينوسيله ريسك افشاي اطلاعات شخصي و محرمانه را كاهش مي‌دهد.این ويژگي، دستگاه را بی فایده و دزد از آن قادر به استفاده و یا فروش آن نخواهد بود.

 


مسيريابي موبايل شما


در صورتی که تلفن همراه شما گم یا دزدیده شده، شما می توانید موقعیت جغرافیایی آن را ردیابی و تعیین كنيد.شما می‌توانید تنها با ارسال SMS به تلفن همراه خود آنرا ردیابی كنيد.

 


کنترل تغییر سیم کارت


هنگامی که تلفن همراه شما گم و سیم کارت تغییر كرده است ، شما يك پیام از پیش تعریف شده در شماره تلفن همراه خود دريافت مي‌كنيد.این پیغام به شما اطلاعات مربوط به شماره جدید، شماره IMEI و شماره سریال سیم کارت جدید را می دهد.


حفاظت از اطلاعات حساس


شما به راحتی می توانید اطلاعات محرمانه خود را از حفاظت نماييد حتی اگر تلفن همراه خود را از گم كرده‌ايد و یا به سرقت رفته است. شما فقط نیاز به ارسال SMS برای پاک کردن تمام داده ها و جلوگیری از سوء استفاده از آن داريد.

 


حفاظت از موبايل شما در برابر ويروس


محافظت ويروس (Virus Protection)، سيستم فايل گوشي شما را در برابر انواع آلودگي ها محافظت مي‌كند. محافظ ويروس همه‌ي فايل‌هاي دستيابي، ذخيره و باز شده موجود در دستگاه و همينطور در كارت حافظه را بررسي مي‌كند. اين محافظ همچنين همه‌ي فايل‌هاي ورودي را بلافاصله ويروسيابي مي‌كند. همچنين مي‌توانيد با اسكن موبايل خود، هرگونه شيء مخرب موجود در دستگاه را يافته و ضمن خنثي سازي از گسترش آن جلوگيري نماييد.

 


مسدود كردن تماس‌هاي صوتي ناشناس


قابليت مسدودسازي تماس‌هاي صوتي كوييك‌هيل موبايل سكيوريتي به كاربران اجازه مي‌دهد تا تعيين كند چه كساني مي‌توانند با او تماس بگيرند. ويژگي Call block به شما اجازه مي‌دهد تا همه شماره‌هايي كه در ليست دفترچه تلفن شما وجود ندارد يا برخي شماره‌هاي خاص (ليست سياه) بر روي گوشي خود مسدود سازيد.

 


مسدود كردن پيامك‌هاي ناخواسته


ويژگي SMS block كاربر را قادر مي‌سازد تا همه پيام‌هاي ناخواسته و آزاردهند را مسدود نمايد. شما مي‌توانيد همه‌ي پيام‌هايي شماره‌هاي ناشناس -شماره‌هايي كه درليست تلفن‌هاي موبايل موجود نيستند-، پيام‌هاي ارسالي از فرستنده‌هاي غيرشماره‌اي و نيز ارسال شده از شماره‌هاي موجود در ليست سياه را مسدود سازيد.

 

 
 
white-bit
   
آنتی ویروس آندروید بهترین آنتی ویروس آندروید دانلود آنتی ویروس موبایل آنتی ویروس موبایل آنتی ویروس موبایل+دانلود رایگان آنتی ویروس آندروید تبلت آنتی ویروس آندروید 4 آنتی ویروس آندروید سامسونگ آنتی ویروس آندروید با قابلیت آپدیت آنتی ویروس آندروید قابل آپدیت آنتی ویروس آندروید دانلود آنتی ویروس آندروید x10