Registration

چگونه می توانم نسخه کوییک هیل را ثبت کنم؟

پس از نصب کوییک هیل شما نیاز به ثبت نسخه دارید تا آن را فعال کنید. به دلیل این که بدون فعال سازی، کوییک هیل نمی تواند بروز رسانی شود؛ باید نسخه خود را بلافاصله پس از نصب رجیستر و فعال کنید. کاربران ثبت شده می توانند از مزایای دیگری مانند پشتیبانی فنی و خدمات پیک بهره مند شوند. اگر کوییک هیل ظرف مدت دوره زمانی 20 روزه از تاریخ نصب و راه اندازی ثبت نشد، نسخه کوییک هیل منقضی خواهد شد و لایسنس باطل می شود.

کوییک هیل می تواند از راه زیر ثبت شود:

من کوییک هیل را دوباره نصب کردم. باید آن را دوباره ثبت کنم؟

اگر به هر دلیلی نیاز به نصب مجدد سیستم عامل خود و یا کوییک هیل دارید، پس از نصب دوباره لازم است نسخه خود را مجددا فعال سازی نمایید.

فعال شدن مجدد کوییک هیل می تواند از طریق مراحل زیر انجام شود:

شناسه مشتری و یا شماره مرجع مشتری (CRN) چیست؟

شماره سریال کوییک هیل همان شناسه مشتری شما یا شماره مرجع مشتری است. لطفا شماره سریال خود را در هر ارتباط با تیم کوییک هیل ذکر کنید.

اگر شماره سریال یا شماره فعال سازی را گم کردم چکار کنم؟

Serial Number and Activation Number به عنوان هویت کاربران محسوب می شوند. در صورتی که شما شماره سریال و یا شماره فعال سازی را گم کردید، می توانید شماره سریال و یا شماره فعال سازی خود را از طریق تماس با پشتیبانی فنی کوییک هیل با پرداخت هزینه جزئی به دست آورید.

چه مدت می توانم از این نسخه ثبت شده استفاده کنم؟

شما می توانید نسخه ثبت شده را تا پایان دوره اشتراک نسخه کوییک هیل استفاده کنید. پس از پایان دوره اشتراک، نیاز به تمدید اشتراک برای نسخه کوییک هیل خود دارید.

آیا آپگرید رایگان است، اگر بله چه مدت؟

تمامی آپدیت ها و آپگرید ها برای کاربر ثبت شده تا دوره اشتراک نسخه رایگان می باشند.

از کجا می توانم شماره سریال و شماره فعال سازی کوییک هیل روی کامپیوترم را دریافت کنم؟

Serial Number and Activation Number را می توان از About Quick Heal به دست آورد. About Quick Heal از Quick Heal Integrated Scanner، منوی Help قابل دسترس است. این ماژول همچنین شامل نسخه، پایگاه داده ویروس و اطلاعات اعتبار اشتراک می باشد.

برای ثبت آفلاین نیاز به شماره نصب کوییک هیل دارم، آن را از کدام قسمت در Quick Heal دریافت کنم؟

شماره نصب در ثبت آفلاین بخش Quick Heal Registration Wizard در دسترس می باشد، اگر شما 'No' را برای 'I have Internet access on this computer' انتخاب کردید، روی Next کلیک کنید. Offline registration through web را انتخاب کنید و 'Next' را کلیک کنید. در اینجا شما شماره نصب کوییک هیل را دریافت خواهید کرد.

تا زمانی که نسخه فعال شود، Quick Heal Registration Wizard به طور خودکار در هر بوت آغاز می شود. برای ادامه Registration Wizard بر روی 'Next' کلیک کنید. برای راه اندازی Registration Wizard به صورت دستی بر روی Start کلیک کنید و سپس به Programs، Quick Heal Group، Quick Heal اشاره کنید.

آیا ویزارد ثبت کوییک هیل به طور خودکار در هر بوت آغاز می شود؟

پس از نصب کوییک هیل برای دریافت آپدیت ها، خدمات آنلاین و مزایای دیگر نیاز به ثبت نسخه خود دارید. اگر کوییک هیل است ظرف مدت دوره زمانی 20 روزه از تاریخ نصب و راه اندازی ثبت نام نکرده نسخه خود را از کوییک هیل منقضی خواهد شد.

همچنین ببینید:

چگونه نسخه کوییک هیل را ثبت کنم؟

چرا registration wizard شماره سریال را قبول نمی کند؟

registration wizard شماره سریال نامعتبر را قبول نمی کند. برای جلوگیری از چنین پیامی، لطفاً شماره سریال را که در registration wizard ارائه شده است وارد نمایید.

در هنگام ثبت آفلاین پیام 'License.key file is invalid' نمایش داده می شود؟

This prompt can come if previously obtained License. key file is being used to reactivate Quick Heal. In case if you have reinstalled Quick Heal then you have to apply new License. Key by reactivating your copy of Quick Heal.

'Registration Wizard' اعلان می کند من به اینترنت متصل نیستم، اما آنلاین هستم؟

اگر از یک "proxy server" یا "Socks Version 4 & 5" در شبکه خود استفاده کنید، ممکن است این مشکل بوجود آید. پس شما نیاز به پیکربندی "Internet Settings" از Registration Wizard دارید.

همچنین اگر شما یا ISPتان از فایروال استفاده کنید این مشکل ممکن است بوجود آید. فایروال باید پیکربندی شود تا به Registration Wizard اجازه دسترسی به اینترنت را بدهد.

در صورتی که حتی پس از انجام مرحله بالا مشکل رفع نشد، ما به شما توصیه می کنیم با تیم پشتیبانی فنی کوییک هیلتماس بگیرید. در ضمن می توانید نسخه کوییک هیل را به صورت ثبت آفلاین یا تلفنی register/activate کنید.

همچنین مشاهده کنید:

چگونه می توانم تنظیمات اینترنتم را در حالت اتصال پروکسی و یا socks4/5 قرار دهم

ثبت نام آفلاین

چگونه می توانم تنظیمات اینترنتم را در حالت اتصال پروکسی و یا socks4/5 قرار دهم؟

اگر روی شبکه تان از "پروکسی سرور" یا از "Socks Version 4 & 5" استفاده می کنید، برای دسترسی به اینترنت نیاز به پیکربندی "Internet Settings" از Registration Wizard دارید.

لطفاً برای پیکربندی تنظیمات اینترنت مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در Registration Wizard، گزینه 'Yes' را برای "I have Internet access on this computer" انتخاب و بر روی "Internet Settings" کلیک کنید.
  • در Proxy Settings، چک باکس Use proxy را انتخاب کنید.
  • HTTP Proxy، Socks V 4 یا SOCKS V 5 را در هر تنظیمات خود انتخاب کنید و سپس مراحل زیر را انجام دهید.
  • در قسمت Server آدرس IP سرور پروکسی یا نام دامنه را تایپ کنید (به عنوان مثال، proxy.yourcompany.com).
  • در قسمت Port، شماره پورت پروکسی سرور را تایپ کنید (به عنوان مثال، 80).
  • در قسمت User name و Password، اطلاعات کاربری ورود به سرور خود را تایپ کنید.
  • بر روی OK کلیک کنید.
  • بر روی Apply کلیک کنید.

Share your feedback or suggestions for this website at [email protected]