« برای کاربران خانگی
ویژگی ها
نیازمندی های سیستم
Video
 •  Scan Device

  این ویژگی انعطاف پذیر، قابلیت های زیر را ارائه می دهد:

  • Quick Scan:

   اسکن سریع بر روی دستگاه، طبق درخواست شما اجرا می شود.
  • Custom Scan:

   گزینه های اسکن متعدد مانند اسکن کامل، اسکن تمام برنامه ها، اسکن برنامه های انتخاب شده، اسکن کارت حافظه و اسکن پوشه های انتخابی را ارائه می دهد.
  • Schedule Scan:

   این قابلیت برنامه زمانبندی اسکن ویروس در زمان مناسب را فراهم می کند.
  • Security Advisor:

   این قابلیت، شما را از تنظیماتی که می تواند امنیت کلی گوشی هوشمندتان را بالا ببرد، آگاه می سازد. برای مثال، اگر تنظیمات 'Screen Lock' بر روی گوشی شما فعال نیست، این ویژگی از شما می خواهد که آن را فعال کنید.
  • Privacy Advisor:

   این ویژگی، اجازه بازرسی سریع برنامه هایی که ممکن است حریم خصوصی تان را تحت تاثیر قرار دهد، را فراهم می کند. این ویژگی کمک می کند تا سطوح دسترسی استفاده از برنامه های کاربردی را بررسی کنید، و می توانید تصمیم بگیرید که آیا آنها را نگه دارید یا نه.

  Optimize Device

  این ویژگی شامل قابلیت های زیر است که به افزایش عملکرد دستگاهتان کمک می کند:

  • Performance Monitor:

   اجازه بررسی عملکرد دستگاه، افزایش عمر باتری، افزایش سرعت عملکرد دستگاه و مشاهده کارایی گزارشات را فراهم می کند.
  • Network Monitor:

   این ویژگی کمک می کند تا شبکه هایی که بر روی دستگاهتان استفاده می شود را مدیریت کنید. همچنین می توانید استفاده از داده فعلی را بررسی و کنترل کنید.

  Secure Data

  این ویژگی گزینه های زیر را ارائه می دهد که به حفظ اطلاعات ارزشمند کمک می کند:

  • تهیه نسخه پشتیبان از داده ها بر روی سرویس فناوری ابری
  • بازیابی نسخه پشتیبان از ابر
  • حذف نسخه پشتیبان از ابر
  • حذف اطلاعات شخصی به طور دائم

  Message Center

  اطلاعیه های مهمی که مستلزم توجه شما می باشد را نمایش می دهد. همچنین جدیدترین اخبار امنیت IT و هشدارها در مرکز پیام نمایش داده می شود.

  Activity

  گزارش های گسترده فعالیت های انجام شده توسط توتال سکیوریتی کوییک هیل بر روی دستگاهتان را دریافت کنید. این ویژگی شامل اطلاعات در مورد تهدیدات مسدود شده، به روز رسانی، پیام ها و تماس های مسدود شده، و غیره نیز می باشد.

  Set Privacy

  این ویژگی اجازه می دهد تا با قابلیت های زیر از حریم شخصی خود محافظت کنید:

  • Call & Message Filter:

   این قابلیت امنیتی آندروید به شما کمک می کند تا شماره های ناشناخته و یا ناخواسته تماس های دریافتی و پیام کوتاه را مسدود کنید. همچنین می توانید یک سری شماره های خاص را مسدود کنید.
  • International Call Block:

   این قابلیت اجازه می دهد تا از تماس های بین المللی ناشناخته جلوگیری کنید.
  • Message Exception List:

   این لیست فرستندگان بدون شماره را که از مسدود شدن پیام حذف شدند، نمایش می دهد.
  • Privacy Protection:

   با قابلیت حفاظت از حریم شخصی، می توانید یک لیست خصوصی از اطلاعات تماس نگهداری کنید و لاگ های مربوط به تماس ها و پیام های مرتبط با چنین اطلاعات تماس را حفظ کنید.
  • Parental Control:

   قابلیت کنترل والدین کمک می کند تا وب سایت های مخرب و خطرناک را مسدود کنید. با استفاده از این قابلیت، می توانید آدرس یک وب سایت خاص و یا یک گروه از وب سایت ها را بر اساس طبقه بندی مانند بزرگسالان، قمار، خشونت، و غیره مسدود سازید.
  • Register With TRAI:

   این قابلیت اجازه مسدود کردن انواع تماس های تلفنی با ثبت شماره تان در لیست DND(Do Not Disturb) را فراهم می کند. همچنین می توانید با TRAI (Telecom Regulatory Authority of India) در برابر تماس تلفنی ناخواسته و پیام کوتاه شکایت کنید.

  Call Forwarding

  با استفاده از این قابلیت میتوانید شماره ای را جهت انتقال تمام تماس های ورودی به آن شماره تعیین نمایید. همچنین می توانید با ارسال یک پیام و یا از طریق Remote Device Management portal این شماره را تنظیم کنید.

  Trusted SIMs List

  این ویژگی اجازه می دهد تا یک لیست از سیم کارت هایی که مجاز به استفاده می باشند تهیه کنید. با استفاده از هر یک از سیم کارت های ذکر شده در این لیست از مسدود شدن دستگاه تان جلوگیری خواهد شد. پنجاه عدد سیم کارت می تواند به فهرست سیم کارت های مجاز اضافه شود.

  Background Scan

  امنیت فایل سیستم دستگاه تلفن همراهتان را از تهدیدات مخرب و سایت های فیشینگ تضمین می کند. این قابلیت در حافظه عملیاتی دستگاه فعال باقی می ماند و تمام فایل هایی که باز می باشند و یا ذخیره شده اند از جمله آنهایی که در کارت حافظه می باشد را اسکن می کند.

  Quick Settings Notification

  با فعال کردن این ویژگی، می توانید دسترسی آسانی به تنظیمات دستگاه های مختلف از قبیل Wi-Fi، بلوتوث، اطلاعات تلفن همراه داشته باشید.

  Personal Security

  این قابلیت می تواند در مواقع اضطراری به شما کمک کند. اگر دکمه پاور تلفن همراهتان را 3-5 مرتبه فشار دهید، این ویژگی، حالت اضطراری را فعال می سازد. در این حالت، پیام SOS با مکان فعلی شما به شماره های تماس متناوبی که هنگام ثبت نام تنظیم شده بود، ارسال خواهد شد. استاتوس فیس بوک و توییتر نیز با پیام SOS به روز خواهد شد.

  Anti-Theft

  تکنولوژی ضد سرقت کوییک هیل مانع سوء استفاده از دستگاهتان می شود. این ویژگی اجازه می دهد تا در صورت گم کردن یا دزدیده شدن گوشی تان، تمام اطلاعاتتان از راه دور قفل یا پاک کنید. این تکنولوژی لایه حفاظت دیگری در برابر سرقت با امکانات پیشرفته تر از جمله تصویربرداری، ضبط صدا و ویدئو، و شماره گیری خودکار و دریافت تماس های تلفنی ارائه می دهد.

  Security Shield

  سپر امنیتی، سطح امنیت دستگاه و اطلاعات را با نمودار های گرافیکی نمایش می دهد. با کلیک بر روی این ویژگی، می توانید تنظیمات امنیتی را از دستگاه تان پیکربندی کنید.

  Regular Automated Virus Database Updates

  توتال سکیوریتی کوییک هیل برای آندروید به طور منظم به روز رسانی امنیتی خودکار را دریافت می کند. این کمک می کند تا از دستگاه و اطلاعات تان در برابر تهدیدات جدید و در حال ظهور محافظت کنید.

  Remote Device Management

  این قابلیت کمک می کند تا دستگاه گم شده و یا به سرقت رفته خود را با Remote Device Management portal کوییک هیل، مدیریت کنید. با این پورتال، می توانید دستگاه را از راه دور پیگیری، قفل، و باز کنید. همچنین می توانید اطلاعات دستگاه تان را از راه دور حذف و یک نسخه پشتیبان تهیه کنید، عملیات را بازیابی و یا حذف کنید و تنظیمات کنترل والدین را پیکربندی کنید.

  Intruder detection

  اگر شخصی 2 بار متوالی رمز عبور را اشتباه وارد کند (برای باز کردن قفل صفحه نمایش دستگاه) این قابلیت با استفاده از دوربین جلو و عقب عکس های فوری تهیه می کند.

  News

  این ویژگی آخرین اخبار و هشدارهای آزمایشگاه کوییک هیل را اطلاع می دهد. اخبار مربوط به حفاظت از کامپیوتر و تلفن همراه، و سایر رویدادهای قابل توجه در این قسمت نمایش داده می شود.

   

  برای اطلاعات بیشتر، لطفا به datasheet محصول Quick Heal Total Security for Android مراجعه کنید.


  همچنین می توانید آنتی ویروس کوییک هیل را به صورت رایگان از Google Play دانلود کنید.

 • Supported Versions of Android

  • Android 2.3, 3.0, 4.0 and later

  Supported Resolutions of Android

  • 240x320; 320x480; 480x800; 600x1024

   

 •  

  Click here to download the MP3 ringtone.
Share your feedback or suggestions for this website at webmaster@quickheal.co.ir

تصویر ثابت