Menu

فرزندانتان را در محیط آنلاین امن نگه دارید

زمانبندی، کنترل و نظارت بر استفاده از اینترنت فرزندان

با حفظ ایمنی فرزندانتان آنها را توانمند سازید.

  • با Quick Heal از فرزندانتان محافظت کنید
  • ویژگی های کنترل والدین توتال سکیوریتی
ارزیابی کوییک هیل توتال سکیوریتی »
 
 

چرا کنترل خانواده ضروری است؟

امروزه اکثر والدین به صورت تمام وقت کار می کنند و اغلب به کودکان خود توجه نمی کنند و یا آنها را تنها می گذارند. بنابراین، برای جبران غیاب خود، به بچه های خود آزادی بیش از حد می دهند. این روش عدم مداخله والدین می تواند اثرات اجتماعی و روانی عمیقی در کودکان داشته باشد.

وجود حملات اینترنتی در اکثر خانه ها، مراقب و نظارت نکردن بر مکان های دسترسی به اینترنت کودکان، باعث می شود تا آنها در معرض خطر وب سایت های نامناسب و یا ارتباط با افراد خطرناک باشند. همین سناریو همچنین باعث می شود هکرها، ویروس ها، جاسوس افزارها (spywares) به سیستم حمله کنند و از اطلاعات شخصی و ارزشمند سوء استفاده کنند.

والدین در سراسر جهان زمان کافی را با کودکان خود صرف نمی کنند. محروم بودن کودکان از راهنمایی های ارزشمند باعث می شود تا با افکار ساده لوحانه شان در مکان های خطرناک اینترنتی سرگردان باشند. در این مواقع، ابزار های کنترل خانواده می تواند اطمینان حاصل کند و ایمنی اینترنت را تقویت کند.

با فرزندانتان صحبت کنید – این امر بسیار مهم است

در شاهراهی به نام اینترنت، اطلاعات چه خوب، چه بد یا ناپسند به راحتی در دسترس است. سن حساس کودکان باعث می شود به آسانی تحت تاثیر اطلاعات گزاف موجود در اینترنت، تلویزیون، تلفن های همراه، بازی، و همچنین قرار می گیرند. همانطور که دنیا به مکانی کوچکتر برای زندگی تبدیل می شود، نظارت بر اطلاعاتی که وارد و دریافت می شود، به طور فزاینده ای دشوار می باشد.

اصطلاح "Parental Control" (کنترل خانواده), به هیچ وجه بر دیکتاتوری و یا محدود کردن آزادی به طور کامل دلالت ندارد. بلکه یک فرآیند هدایت و ترغیب می باشد که به ذهن های کوچک کمک می کند تا گامی به سوی آینده ای بهتر بردارند.

والدین می توانند برای اطمینان از ایمنی اینترنت به طور متفاوتی فرزندان خود را در یک محفظه ایمن حفظ کنند. اما یک جریان ارتباطی سالم که درست از نادرست را نشان می دهد، به آنها قدرت خواهد داد تا نگهبان خود باشند.

به روز بودن با پیشرفت های فن آوری به منظور هدایت و کمک به فزندانتان لازم نیست. شما باید در مورد مشارکت خود در اینترنت با آنها صحبت کنید - این عمل باید یک تلاش مداوم باشد. طبیعی است که نیاز به حفظ حریم خصوصی نوجوانان باعث شود تا در برابر این محدودیت مقاومت کنند، اما با این کار آینده خود را در معرض خطر قرار می دهند. به عنوان والدین، وظیفه شماست تا نظرشان را جلب کنید و فرزندان خود را ایمن نگه دارید.


Share your feedback or suggestions for this website at [email protected]