Menu

فرزندانتان را در محیط آنلاین امن نگه دارید

زمانبندی، کنترل و نظارت بر استفاده از اینترنت فرزندان

با حفظ ایمنی فرزندانتان آنها را توانمند سازید.

  • با Quick Heal از فرزندانتان محافظت کنید
  • ویژگی های کنترل والدین توتال سکیوریتی
ارزیابی کوییک هیل توتال سکیوریتی »
 
 

نحوه پیکربندی کنترل خانواده

ویژگی کنترل خانواده کوییک هیل یک راه موثر برای مدیریت دسترسی فرزندان به استفاده از کامپیوتر و اینترنت است. این ویژگی یک راه یکپارچه برای اطمینان از ایمنی اینترنت برای فرزندانتان می باشد.

با درنظر گرفتن تلاش برای راه اندازی کنترل خانواده برای فرزندان، اطمینان حاصل می شود که هر فرزند یک حساب کاربری استاندارد دارد. برای استفاده از ویژگی محدودسازی نیاز به راه اندازی حساب کاربری مدیر دارید. برای دستورالعمل در مورد چگونگی ایجاد حساب های استاندارد مدیر اینجا را کلیک کنید.

هنگامی که شما حساب های استاندارد را برای فرزندان خود ایجاد کرده اید، می توانید تنظیمات شخصی را که می خواهید برای کنترل، تنظیم کند.

thumb-1

محدود کردن بر اساس دسته خاص

قابلیت فیلترینگ آنلاین، تضمین می کند که فرزندانتان از وب سایت های صحیح و تنها وب سایت های متناسب با سن بازدید کنند. شما می توانید دسته خاصی از وب سایت ها مانند بزرگسالان، مجرمانه و خشونت آمیز، مواد مخدر و... و وب سایت های دارای محتوای نامناسب را مسدود کنید.

 
thumb-1

مستثنی کردن سایت ها از رده مسدود شده

اگر می خواهید بیشتر وب سایت ها را مسدود کنید و اجازه دسترسی به برخی از وب سایت ها را به دسته مسدود شده بدهید، می توانید آنها را به لیست Exclude اضافه کنید. برای مثال، اگر شما دسته ی شبکه های اجتماعی را مسدود کرده اید، اما مایل به اجازه دسترسی به فیس بوک هستید، می توانید URL وب سایت را به لیست Exclude اضافه کنید.

 

محدود کردن دسترسی به وب سایت خاص

این قابلیت در کنترل خانواده به شما کمک می کند وب سایت های خاصی را مسدود کنید. این ویژگی موثر است اگر:

  • • یک لیست کوتاه از وب سایت ها داشته باشید.
  • • وب سایتی در یک دسته بندی صحیح قرار نداشته باشد.
  • • یک دسته وب سایت محدود شده دارشته باشید، که هنوز در دسترس است.
 

زمانبندی دسترسی به اینترنت

با برنامه زمانبندی دسترسی به اینترنت، می توانید محدودیت زمانی در استفاده از کامپیوتر فرزندانتان را تنظیم کنید، به طوری که ساعات بازدید آنها را کنترل و نظارت کنید. شما می توانید روز و ساعات دسترسی به اینترنت را زمانبندی کنید.

 

Share your feedback or suggestions for this website at [email protected]