Menu

فرزندانتان را در محیط آنلاین امن نگه دارید

زمانبندی، کنترل و نظارت بر استفاده از اینترنت فرزندان

با حفظ ایمنی فرزندانتان آنها را توانمند سازید.

 • با Quick Heal از فرزندانتان محافظت کنید
 • ویژگی های کنترل خانواده توتال سکیوریتی
ارزیابی کوییک هیل توتال سکیوریتی »
 
 

کنترل خانواده (Parental Control) چیست؟

همانطور که اینترنت سودمند است، بر روی فعالیت های روزمره افراد نیز تاثیر می گذارد. بنابراین، کنترل آن را ضروری است. کنترل خانواده یکی از راه های مبتکرانه می باشد که نه تنها ایمنی اینترنت را تضمین می کند بلکه نحوه استفاده از آن را نیز مدیریت می کند.

نرم افزار کنترل خانواده یک ابزار قدرتمند است که به طور گسترده در زمینه خدمات تلویزیون دیجیتال، کامپیوتر و بازی های ویدئویی، تلفن همراه، و نرم افزار استفاده می شود. این ابزار که به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا به صورت زیر دسته بندی می شود:

فیلترهای محتوایی (Content filtering) - کنترل و تنظیم دسترسی به محتوای متناسب با سن.

کنترل نحوه استفاده (Usage controls) - محدود کردن استفاده از دستگاه با قرار دادن محدودیت زمانی و یا ممنوعیت نوع خاصی از استفاده.

ابزارهای مدیریت مصرف کامپیوتر (Computer usage management tools) - به خانواده اجازه می دهد تا زمان یادگیری کودک را به اجرا درآورند و زمان استفاده کودک خود را محاسبه کنند.

نظارت (Monitoring) - ردیابی موقعیت مکانی و فعالیت های آنلاین در هنگام استفاده از دستگاه.

با توسعه سریع در فن آوری، نه تنها محتوای اینترنت فیلتر می شوند، بلکه محتوای آهنگ های صریح و روشن و فیلم های قابل اعتراض برای خرید آنلاین نیز کنترل می شوند.

قابلیت های "کنترل خانواده" کوییک هیل

ویژگی کنترل خانواده کوییک هیل، به خانواده اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند کی و چگونه و تا چه حد فرزندان باید از اینترنت استفاده کنند. شما یک محافظ قوی برای فرزندان خود در دنیای واقعی می باشید. این ویژگی کمک می کند تا فرزندانتان به صورت امن تر از اینترنت استفاده کنند.

کنترل خانواده کوییک هیل شامل سه قابلیت مهم است که برای ایجاد فضای امن تر اینترنتی برای فزندانتان با هم کار می کنند:

 • محدود کردن دسترسی به دسته خاصی از وب سایت ها
  این قابلیت به شما اجازه می دهد تا دسته خاصی از وب سایت ها که احساس می کنید برای بچه هایتان نامناسب می باشد را مسدود کنید. این ویژگی مانع از بازدید فرزند شما از وب سایت های ناخواسته می شود. به عنوان مثال، گروه سایتهای مختص بزرگسالان، قمار، دوستیابی، مجرمانه و خشونت آمیز، مستهجن و غیره را می توان به طور کامل مسدود نمود.
 • مسدود کردن وب سایت های خاص با فهرست سیاه URLs
  کنترل دسترسی به وب سایت های خاص با وارد کردن نام دامنه در فهرست سیاه. به عنوان مثال، می توانید URL وب سایت هایی مانند فیس بوک، گوگل، انتقادات، و غیره را توسط فهرست سیاه مسدود کنید.
 • زمانبندی اینترنت
  با استفاده از این ویژگی، می توانید یک محدودیت زمانی برنامه ریزی کنید و تصمیم بگیرید که کدام روز و ساعت در هفته فرزندانتان می توانند از اینترنت استفاده کنند.

Share your feedback or suggestions for this website at [email protected]